Munadepüha tooted

posted in: Uncategorized | 0

Pikad pühad on taas tulemas, mil nädalalõpp on ühe päeva võrra pikem. Näpud juba sügelevad, et saaks need mulda pista või suvekodus kraamima hakata. Selleks, et liialt söögitegemisele ei peaks aega raiskama ja saaks tegeleda aiatööde ja koosolemise nautimisega, on võimalus peolaua tooted tellida meie e-poest.

Meie siin, Hiiumaa Köök ja Pagaris, soovime pakkuda parimaid maitseelamusi igal ajal!

Magusasõprade lemmikud!
Magusate maitsenaudingute rajal on meie Hiiumaa Köök ja Pagari tooted paljude lemmikud. Pühade tähistamiseks pakume lauale värviküllaseid, rikkalikke ja suus sulavaid torte ning kooke, mis rõõmustavad nii silma kui ka maitsemeeli. Iga amps on suur nauding, mis paneb sind kiitma ja tahtma veel!

Soolane amps olgu korralik kõhutäide.
Munadepüha kohustuslik on kindlasti täidetud munad – suus sulavad mõnusalt hõrgu ja naturaalse täidisega. Soolaseks kõhutäiteks on ilusama ilma korral kindlasti meie üli mahlane ja kiidusõnu saanud šašlõkk, kõrvale sinu lemmiksalat – olgu see siis värske või klassikaline kartulisalat.

Meie soovitus pühadelauale:

Kõik eenimetatud tooted on müügil Coop kauplustes üle Hiiumaa, punasega märgitud tooted saad mugavalt tellida meie e-poest!

Tellimusi saab esitada:

Tellitud kaubad saab kätte Teie poolt valitud Coop Hiiumaa kauplusest.