Hiiumaa Köök ja Pagar suvekohvik nüüd avatud!

posted in: Uncategorized | 0

Täna, 9. juunil, avasime teist hooaega järjest suvekohviku, kus pakume nii enda tehtud tooteid kui ka muud head ja paremat. Menüüst leiab imemaitsvad käsitööburgerid, milles kasutame oma enda toodangust pärit burksikuklit ning valikus on nii Hiiumaa maheveisepihv kui ka kanapihv. Juustusaiasõpradele pakume grillitud juustusaia, mis on tehtud meie enda täisteraröstsaiast – toitev ja tervislik valik lastele!

Uudisena on valikus suviselt värske ja figuurisõbralik tortilla wrap, mille vahelt leiab lisaks frillice salatile ja kurgile, meie kiidetud ja armastatud krõbekana palad. Loomulikult saab krõbekana eraldi tellida nagu ikka ning valikust ei puudu ka friikartulid ega bataadifriikad. Kes otsib aga veelgi enam kergust ja värskust, siis Caesari salat on alati gea valik. Lisaks on lett alati täidetud meie pagarite tehtud värskete kookide ja saiakestega ning hea kohvielamus on garanteeritud!

Suvekohvik on avatud iga päev 11-19 ning tellida saab nii kaasa, kui ka koha peal süüa. Kui soovid ette ära tellida, siis helista julgelt numbril 5028829.

Kohtumiseni!